Strony WWW

Potrzebujesz strony internetowej?

Strona internetowa to dzisiaj jedno z najważniejszych narzędzi, zarówno w pozyskiwaniu klientów, jak i kształtowaniu odpowiedniego wizerunku firmy. Coraz trudniej jest wyobrazić sobie firmę, która nie istnieje w Internecie.
Posiadanie własnej strony, chociażby w formie nieskomplikowanej wizytówki, staje się nie tyle standardem, co wręcz wymogiem. Nasze realizacje to nie tylko nowoczesna grafika, dzięki której Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji, to również wysoki poziom funkcjonalności oraz profesjonalne zaplecze programistyczne.

RTM Studio oferuje kompleksowe usługi projektowania, tworzenia i administracja stron firmowych, wizytówek, portali, forów internetowych. W naszej ofercie znajduje się także wdrażanie systemów zarządzania informacją CMS.

strony internetowe konstancin

Zakres oferty obejmuje

Zajmiemy się Państwa stroną od początku jej tworzenia, aż po umieszczenie jej na serwerze. Z przyjemnością pomożemy i doradzimy w zakresie: hostingu, wyboru domeny, adresu e-mail, wyglądu strony oraz określeniu jej przeznaczenia.

Korzystając z usług RTM Studio przekonasz się że dobrze wykonana strona internetowa pozwoli łatwo dotrzeć do nowych klientów i umocni markę twojej firmy.

Profesjonalne strony WWWKorzyści dla Twojej firmy:

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Obniżenie kosztów obsługi klienta
  • Poszerzenie rynków zbytu
  • Otwarcie nowych kanałów komunikacji z klientami

Podczas projektowania mogą Państwo liczyć na stały kontakt i otwartość na Państwa pomysły i sugestie. Oferuję pomoc i bogatą ofertę ciekawych rozwiązań w zakresie funkcjonalności i prezentowania treści na stronie.

Strony intenetowe dla firmZałożenia RTM Studio

  • Staranny dobór grafiki
  • Optymalizacja, przejrzystość i funkcjonalność
  • Normalizacja kodu strony (XHTML, HTML5, CSS3)

Usługi hostingowe + domena
Polegające na udostępnieniu powierzchni serwera na potrzeby strony internetowej i poczty e-mail. Zakres usługi obejmuje: wykupienie, w imieniu klienta powierzchni serwera, rejestracje domen, konfiguracje poczty e-mail, instalacja oprogramowania oraz baz danych.

Usługi hostingowe

Twoja firma w internecie

Otrzymają Państwo profesjonalną stronę internetową wraz z możliwością samodzielnej lub zleconej nam aktualizacji. RTM Studio oferuje również reklamę i pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych oraz portalach społecznościowych typu: Facebook, Google+ itp.

Aktualizacje stron WWWUsługi aktualizacyjne oraz modernizacje stron WWW

Wspieramy technicznie przy obsłudze strony WWW, do naszych obowiązków może należeć wykonywanie aktualizacji, dodawanie kolejnych stron serwisu oraz inne powierzone nam przez Państwa zadania. Możliwość wyboru dwóch wariantów:

  1. strony oparte o system CMS (Content Management System – system zarządzania treścią);
  2. pakiety aktualizacyjne – zwalniające klienta z konieczności zajmowania się aktualizacjami i sprawami technicznymi.

Twoje korzyści

Kompleksowe usługi w internecie

Dzięki stronie internetowej dasz się znaleźć tym którzy Cię szukają!

 * Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty. Mają charakter informacyjny i są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).