Sklepy internetowe

Chcesz rozpocząć sprzedaż on-line?

Sklepy internetowe to prawdziwa rewolucja w robieniu zakupów. Aktualnie w Internecie możemy kupić już prawie wszystko, od ubrań poprzez sprzęt elektroniczny na jedzeniu kończąc. Ludzie coraz chętniej kupują w Internecie, gdyż jest to po prostu wygodne. Łatwo i szybko można porównać ofertę wielu sklepów, dokonać płatności online, a zamówiony towar otrzymać kurierem, a to wszystko bez wychodzenia z domu.

Jeżeli sprzedajesz swoje produkty/usługi lokalnie pomyśl jak możesz zwiększyć swoje dochody gdy dotrzesz do większej ilości klientów – z całej polski, a nawet całego świata. Sklep internetowy to najlepsza inwestycja, która zwraca się bardzo szybko i zarabia dla Ciebie 24h na dobę i 7 dni w tygodniu.

Sklepy internetowe

Zakres oferty obejmuje

Profesjonalne sklepy internetowe

RTM Studio proponuje nowoczesny i skuteczny sklep internetowy dla Twojej firmy. Najnowsza technologia, ciekawe, indywidualne projekty graficzne oparte o systemy CMS (Content Management System – system zarządzania treścią). To rozbudowane oprogramowanie sklepu internetowego z możliwością wprowadzania indywidualnych modyfikacji. Dzięki niemu otrzymają Państwo profesjonalny sklep internetowy z możliwością połączenia go ze sklepem stacjonarnym oraz płatnościami online – np. DotPay Platnosci.pl Przelewy24 Transferuj.pl PayU

Z RTM Studio stworzenie i prowadzenie sklepu internetowego nigdy nie było tak proste. U nas możesz liczyć na stałą opiekę i rozwój Twojego sklepu.

  • projektowane na specjalne zamówienie klienta;
  • propozycje gotowych szablonów sklepów internetowych;
  • dodanie opcji sprzedaży on-line do istniejącej strony internetowej;
  • połączenie bazy danych sklepu stacjonarnego z internetowym;
  • pełna integracja sklepu z portalem Allegro, Ceneo itp.
  • integracja z portalami kurierów: DPD, DHL, InPost itp.

* Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty. Mają charakter informacyjny i są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).